Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén – közölte a HungaroMet Zrt. Az előrejelzés szerint Nyugat-, Közép- és Dél-Dunántúlon, Pest megyében és Budapesten, az Észak- és Dél-Alföldön, valamint Észak-Magyarországon nagyon erős lehet az UV-B sugárzás. A HungaroMet arra kér mindenkit, hogy fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap