Közel ötszázan röhögték már ki Vitányi István hajdú-bihari fideszes képviselő posztját

“A mai napon az egész ország végérvényesen megtudhatta és megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze” – írja hétfői Facebook-bejegyzésében Vitányi István, Hajdú-Bihar megye egyetlen fideszes egyéni képviselője. Vitányi István, aki 73 évével a magyar parlament rangidőse is, úgy véli, bizonyossá vált, hogy a kormány élén egy “önmagán uralkodni képtelen, erőszakos, és Magyarország polgárait nyakló […]

Közel ötszázan röhögték már ki Vitányi István hajdú-bihari fideszes képviselő posztját

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!