Őrizetbe vették Bús Balázst, Óbuda korábbi fideszes polgármesterét az NKA-s pénzosztások ügyében

Hat embert vett őrizetbe a NAV a Nemzeti Kulturális Alap támogatásai miatt indult nyomozásban. Az ügyben hűtlen kezelés gyanúja miatt hallgattak ki egykori és jelenlegi minisztériumi, illetve támogatáskezelői dolgozókat.

Őrizetbe vették Bús Balázst, Óbuda korábbi fideszes polgármesterét az NKA-s pénzosztások ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!