Tóth Anita első önálló fotókiállítása nyílik meg a BFMK-ban

A természet- vad és portréfotós tárlata szerdán délután 5-kor nyílik meg a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ első emeletén.

Tóth Anita első önálló fotókiállítása nyílik meg a BFMK-ban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!