30%-os forgalom visszaeséssel szembesültek a VI. kerületi vendéglátóhelyek az év első felében. A Magyar Vendéglátók Ipartestülete levélben kereste meg az illetékes polgármestert. A Terézvárosban 2026. január 1-jén életbe lépett, a Válságban a VI. kerületi vendéglátás
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Trademagazin