Két ember fulladt vízbe kedden a Komáromi járásban Mészáros Richárd 2026. 06. 23., k - 20:29 Egy 18 és egy 50 éves férfi fulladt tóba. Két ember fulladt vízbe kedden a Komáromi járásban, egy 18 éves fiatal és egy 50 éves férfi vesztette életét két különböző helyszínen. A rendőrség tájékoztatása szerint a délutáni órákban néhány percen belül két bejelentés is érkezett vízben eltűnt személyekről. Lakszakállason egy 18 éves fiú úszás közben, egyelőre tisztázatlan körülmények között merült el a tóban. A fiatalembert ugyan kiemelték a vízből, de a mentőknek nem sikerült újraéleszteniük. A másik tragikus eset Naszvadon, egy kavicsbányatónál történt. Egy 50 éves férfi úszás közben tűnt el a víz felszíne alatt. A helyszínen tartózkodó egyik férfi megpróbálta kimenteni, sikertelenül. A tűzoltók és a mentők csónakokkal kutatták át a tavat, majd megtalálták és kiemelték a férfi holttestét. Mindkét esetben a helyszínelő orvos előzetesen kizárta az idegenkezűséget, és egészségügyi-biztonsági bon...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó