Emberi testrészeket találtak egy budapesti férfi lakásán, saját bevallása szerint evett is belőlük

A 30 éves budapesti férfit tiltott emberi test felhasználásával gyanúsítják. A nyomozók szerint korábbi munkahelyeiről is vitt el testrészeket, emellett magyarországi és szlovákiai temetőkből is kiáshatott holttesteket. Az RTL Híradó kérdésére a Budapesti Irgalmasrendi Kórház azt írta: intézményükben a szigorú szakmai szabályok kizárják az emberi szervekkel és szövetekkel való visszaélést.

Emberi testrészeket találtak egy budapesti férfi lakásán, saját bevallása szerint evett is belőlük

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!