V4-csúcs – Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért – mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón. Magyar Péter a gödöllői Grassalkovich-kastélyban Andrej Babiš cseh, Donald Tusk lengyel és Robert Fico szlovák kormányfővel egyeztetett. A magyar miniszterelnök hangsúlyozta: Magyarország, Csehország, Lengyelország és Szlovákia elkötelezett a visegrádi együttműködés megerősítése mellett. [...] Read More... V4-csúcs – Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

V4-csúcs – Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!