Véget ért a V4-ek tárgyalása, gyorsvasúttal kötné össze a visegrádi fővárosokat Magyar Péter

Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban fogadta Magyar Péter miniszterelnök a V4 tagországok kormányfőit, azaz Donald Tusk lengyel, Andrej Babiš cseh és Robert Fico szlovák miniszterelnököt. Ez az első V4-es csúcstalálkozó azóta, hogy a Tisza Párt megnyerte az országgyűlési választásokat és Magyar Péter kormányt alakított. A kedd délutáni tárgyalásokat követően az országok vezetői sajtótájékoztatót tartottak, az eseményről valós időben tudósítunk.

Véget ért a V4-ek tárgyalása, gyorsvasúttal kötné össze a visegrádi fővárosokat Magyar Péter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!