A kormány azt javasolja, hogy azok a köztársasági elnökök, akik nem töltik ki a hivatali idejüket, ne részesüljenek az államfőket megillető életjáradékban és egyéb juttatásokban. Ez Sulyok Tamáson kívül Schmitt Pált és Novák Katalint is érintheti. A jelenlegi szabályok szerint a volt államfőket többmilliós havi juttatás, szolgálati lakás, titkárság és más kedvezmények is megilletik. Az Amnesty International szerint Sulyok Tamás leváltása indokolt lehet, de csak jogállami garanciák mellett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL