Német és kínai mérnökök egyszerre fejlesztették ki a nukleáris órát, ami az atommag energiaszintjének változásával méri az időt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Tudomány
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!