Meglehetősen nagy perpatvar kerekedett a gyerekek közötti összetűzésből, aminek a vége az lett, hogy az óvodapedagógus széles ragasztószalaggal leragasztotta egy síró, kiabáló kislány száját, majd nem sokkal később le is tépte róla azt. Az ügyészség vádat emelt a nő ellen.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart