Újabb mérföldkőhöz érkezett a Magyar Honvédség légierejének fejlesztése: két új Gripen vadászgép csatlakozott a flottához, amelyekkel immár 18-ra nőtt a Magyarországon szolgálatot teljesítő svéd gyártmányú repülőgépek száma. A gépeket kedden ünnepélyes keretek között fogadták a kecskeméti vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár bázisán, ahol a honvédség és a svéd fél képviselői is részt vettek az átadáson.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk