A Blikk is ott volt Kecskeméten, amikor megjelent két Gripen vadászgép az égen – fotók a helyszínről

Újabb mérföldkőhöz érkezett a Magyar Honvédség légierejének fejlesztése: két új Gripen vadászgép csatlakozott a flottához, amelyekkel immár 18-ra nőtt a Magyarországon szolgálatot teljesítő svéd gyártmányú repülőgépek száma. A gépeket kedden ünnepélyes keretek között fogadták a kecskeméti vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár bázisán, ahol a honvédség és a svéd fél képviselői is részt vettek az átadáson.

A Blikk is ott volt Kecskeméten, amikor megjelent két Gripen vadászgép az égen – fotók a helyszínről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!