Több évnyi kihagyás után tartottak újra kormányfői csúcstalálkozót Csehország, Lengyelország, Magyarország és Szlovákia vezetői. A miniszterelnökök a gödöllői Grassalkovich-kastélyban gyűltek össze, az egyeztetés után pedig sajtótájékoztatót tartottak. Percről percre közvetítésünk.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Itthon