Mindazok a polgárok, akik részt vesznek a június 27-én a szerb parlament előtti téren tartandó nagygyűlésen, egy szavazólapot kapnak, amelyen 15 téma közül ötöt jelölhetnek meg a számukra legfontosabbként, jelentette be Aleksandar Vučić szerb államfő. Emellett lehetőségük lesz arra is, hogy leírják problémáikat és észrevételeiket. Vučić azt is közölte, hogy jövő héten elindul a Ko […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó