Lezárult a tizedik BÉT Részvényfutam, a Budapesti Értéktőzsde és a Pénziránytű Alapítvány közös szervezésű tőzsdejátékán több mint 3000 játékos vett részt - közölte az alapítvány kedden az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine