Bár a sajtó kicsit leegyszerűsíti a helyzetet, a norvég kormány nem beliltotta a mesterséges intelligenciát az iskolákban, de kimondja: a mesterséges intelligencia nem való a kisgyerekek kezébe, amíg meg nem tanulnak önállóan gondolkodni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PCWorld