Őrsi Gergely a börtönben is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket írhat

A II. kerületi alpolgármester szerint főnöke továbbra is felelős az önkormányzat döntéseiért.

Őrsi Gergely a börtönben is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket írhat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!