Észbe kaptak a magyarok, öntik a pénzt a nyugdíjukra, minden ilyen megtakarítás kell nekik

Több tízezren léptek be a nyugdíjpénztárakba egy év alatt, és hasonló gyarapodást mutatnak az egészségbiztosítások és nyugdíj-előtakarékossági számlák is – derül ki a BiztosDöntés.hu elemzéséből. Erre ösztönző adókedvezmények eddig is voltak, de mintha most már több embernek lenne fontos, hogy miből fog megélni időskorában.

Észbe kaptak a magyarok, öntik a pénzt a nyugdíjukra, minden ilyen megtakarítás kell nekik

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Digital Hungary

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!