Július 1-jétől módosulnak a köztársasági közigazgatási illetékek összegei a köztársasági közigazgatási illetékekről szóló törvénnyel, valamint az inflációhoz való igazítással összhangban. Az új, dinárban meghatározott illetékösszegek az éves fogyasztói árindexnek megfelelően emelkednek. A rendszeres éves kiigazítás alapját a 2025. május 1-je és 2026. április 30-a közötti időszak inflációs adatai képezik, írja a Blic Biznis. Az új […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó