Nagy forgalomban vegyesen zárta a keddi napot a Budapesti Értéktőzsde. A BUX index 139 301,72 ponton zárt. Az OTP és Richter emelkedéssel zártak. A Mol és Telekom mínuszban maradt. A 4iG és az OPUS részvényei maradtak a gyengülésnél. A részvénypiac forgalma 37,5 milliárd forint volt a mai napon. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 193,9 Tőzsdezárás Június 23. – A romló nemzetközi hangulat miatt pirosban zárt a BUX
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum