Többségében estek a vezető tőzsdeindexek, erősödött a dollár

A vezető európai részvényindexek többsége veszteséggel zárta a keddi kereskedést, miközben csökkent az olaj, a földgáz és az arany ára, a dollár erősödött, az euró pedig egyéves mélypontra gyengült az amerikai devizával szemben.

Többségében estek a vezető tőzsdeindexek, erősödött a dollár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → ProfitLine

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!