Hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) által kifizetett, 17 milliárd forintot meghaladó összegű támogatásokkal kapcsolatban folyó büntetőeljárásban - közölte a hatóság kedden az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk