Hat embert vett őrizetbe a NAV a 17 milliárd forintos NKA-botrány ügyében, az egyikük Bús Balázs

Hűtlen kezelés a gyanú.

Hat embert vett őrizetbe a NAV a 17 milliárd forintos NKA-botrány ügyében, az egyikük Bús Balázs

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!