Borbélyt a győri Fradi-kiszemeltekről is kérdezték: "Még mindig túl sokan vagyunk"
A Ferencváros vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci