Borbélyt a győri Fradi-kiszemeltekről is kérdezték: "Még mindig túl sokan vagyunk"

A Ferencváros vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.

Borbélyt a győri Fradi-kiszemeltekről is kérdezték: "Még mindig túl sokan vagyunk"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!