A lényeg az állami hirdetés, a politikai hátszél volt. Most, hogy ez a rendszer összeomlott, eszükbe sem jut piacról beszélni. Nem azt kérdezik, hogyan lehetne visszaszerezni a közönséget, hogyan lehetne olyan tartalmat készíteni, amelyért a fogyasztók fizetnek. Rögtön az oligarcháikhoz fordulnak segítségért. Ennyit gondolnak a sajtóról.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió