Hat embert letartóztattak az NKA-botrány miatt

Áttörés történt az NKA-ügyben: a Nemzeti Adó- és Vámhivatal hat minisztériumi alkalmazottat állított elő hűtlen kezelés gyanúja miatt.

Hat embert letartóztattak az NKA-botrány miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!