Tóth Ildikó: A NER ernyőcégei eltűnnek majd, az alattuk lévőkre szükség lesz

Háromszor sziporkázóan odafigyeltek ránk az oroszok, a negyediket szkippelni akartam, de ha csak üzleti szempontból nézzük, veszélyben éreztem a befektetéseinket – mondta Tóth Ildikó, a NER luxizásairól Hadházy Ákosnak szivárogtató üzletasszony a Reggeli személyben. A befektetőt kérdeztük a NER-es cégek sorsáról és a rendszer elitjánek ízléséről is.

Tóth Ildikó: A NER ernyőcégei eltűnnek majd, az alattuk lévőkre szükség lesz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!