Rossz hangulatban zajlott a keddi kereskedés az európai tőzsdéken, a BUX megúszta kisebb veszteséggel az OTP és a Richter erősödésének köszönhetően.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!