Breaking Benjamin: júniusban végre Budapesten játszanak! 2026 nyarán Budapestre érkezik az amerikai post-grunge színtér egyik legsikeresebb zenekara: június 25-én a Barba Negrában ad koncertet a Breaking Benjamin. A Benjamin Burnley vezette csapat hosszú európai kihagyás után tér vissza a kontinensre, ráadásul egy új album előszobájában, így a rajongók a klasszikus dalok mellett a zenekar legfrissebb...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Koncertmagazin