Lapértesülés szerint az M1-es autópálya felújítása közben átvágták a Telekom internetkábelét. Délelőtt álltak a cégek, Tatabányától egészen Győrig nem ment az internet, lehetetlen volt bankkártyás fizetés.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart