Focivébé: Ez már csak üzlet

Torghelle Sándorral többek között a negyvennyolc csapatos labdarúgó-világbajnokságról, a kormányváltás utáni bizonytalanságokról és a hazai klubfutballban, illetve utánpótlásrendszerben várható és szükséges átalakulásokról beszélgettünk.

Focivébé: Ez már csak üzlet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!