Magyar Péter Gödöllőn fogadta Andrej Babis cseh miniszterelnököt – Így indult a V4-találkozó – videó

Komoly várakozások előzték meg a Visegrádi Négyek (V4) miniszterelnökeinek magyarországi csúcstalálkozóját. A mai esemény hivatalos célja a korábban hanyatlásnak indult együttműködés újraélesztése. Az egykori erős regionális szövetség jelentőségét szeretnék közös erővel növelni a vezetők, melyről Budapesten és Gödöllőn tárgyalnak.

Magyar Péter Gödöllőn fogadta Andrej Babis cseh miniszterelnököt – Így indult a V4-találkozó – videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!