A nyári hőségben sokan ösztönösen a lehető legalacsonyabb hőmérsékletre állítják a légkondicionálót, hogy minél gyorsabban lehűtsék a lakást. A szakértők szerint azonban ez nemcsak feleslegesen növelheti az energiafogyasztást, hanem az egészségünkre is kedvezőtlen hatással lehet.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kiskegyed