Az agrártárca több sertéshús fogyasztására szólította fel a lakosságot, mondván, ettől nemcsak általában leszünk egészségesebbek, de a termékenységnek is jót tesz. Igaz ez? Kell a tányérunkra több sertéshús?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex