Megnevezte az Egészségügyi Minőségellenőrzési Hatóság vezetőjét az egészségügyi miniszter. Egy évek óta alulfinanszírozott egészségügyi rendszert kell újra helyzetbe hozni úgy, hogy a beteg kerüljön az egészségügyi ellátás fókuszába, miközben az ágazat transzparensen működik – mondta Hegedűs Zsolt egy szakmai konferencián, Budapesten.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart