Kitört a háború a Coca-Cola és az amerikai adóhatóság között: 20 milliárd dollárt követelnek az üdítőgyártón

Nem a Pepsi, hanem az amerikai adóhatóság lett a Coca-Cola legnagyobb ellenfele.

Kitört a háború a Coca-Cola és az amerikai adóhatóság között: 20 milliárd dollárt követelnek az üdítőgyártón

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!