„Tartom a szavam” – lemond Gyulai Miklós az atlétikaszövetség elnöki posztjáról

A sportvezető szerint teljeskörű tisztújításra van szükség, ezért elvárja, hogy az elnökség tagjai is távozzanak.

„Tartom a szavam” – lemond Gyulai Miklós az atlétikaszövetség elnöki posztjáról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!