A megszégyenítés és megalázás nem normális, mégis úgy teszünk, mintha az lenne – Olvass bele Komáromi Sándor könyvébe!

A kultúráról sokan úgy gondolkoznak, hogy eleve adott tényező, ami rajtunk kívül áll. Pedig aktívan befolyásolja a gondolkodásunkat és viselkedésünket, például ezáltal fogadjuk el azt a sok megszégyenítést, amit a rendszer ránk oszt. Komáromi Sándor könyve megmutatja, miért is élünk bántalmazó kultúrában, és hogyan tudunk kilépni belőle. Olvass bele!

A megszégyenítés és megalázás nem normális, mégis úgy teszünk, mintha az lenne – Olvass bele Komáromi Sándor könyvébe!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Könyves Magazin

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!