Puskás-Dallos Peti mélyen megrendítő poszttal jelentkezett a közösségi oldalán. Egy korábban általa látogatott magyarországi gyermekotthon siralmas körülményeiről osztott meg fotókat. Az énekes azzal kapcsolatban fejtette ki a véleményét, hogy a Parlamentben már hetek óta terítéken van az azonos nemű párok örökbefogadásának kérdése. Peti szerint egyértelműen jobb egy szerető családban felnőni, min az intézeti rendszerben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk