Panaszt tett a nyomozás megszüntetése miatt az újdörögdi gránátbaleset súlyos sérültje

A nyomozást több mint egy év után, felelős megnevezése nélkül zárta le a Győri Regionális Nyomozó Ügyészség.

Panaszt tett a nyomozás megszüntetése miatt az újdörögdi gránátbaleset súlyos sérültje

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!