A Red Bull számára nem alakult igazán versenyképesen az új idény kezdete, Helmut Marko azonban nem zárja ki, hogy a Milton Keynes-i alakulat hamarosan ismét beleszólhat az élmezőny küzdelmeibe. A Mercedes az esélyes, de Marko még bízik a Red Bull feltámadásában
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ