Netanjahu: „Meg kell szabadulnunk a függőségtől, és ki kell építenünk saját, független fegyverkezésünket”

Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök kijelentette kedden, hogy Izraelnek csökkentenie kell függőségét az Egyesült Államoktól, és önállóbbá kell tennie fegyvergyártását. A kormányfő a Gus Etzionban rendezett, tartalékos katonák számára szervezett tiszti tanfolyamon … Tovább »

Netanjahu: „Meg kell szabadulnunk a függőségtől, és ki kell építenünk saját, független fegyverkezésünket”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szombat.org

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!