Az idei év harmadik hőhulláma próbára teszi Európa villamosenergia-hálózatát. A hűtés miatt megnövekedett áramfogyasztás Magyarországot is terheli, a rendszer fokozott igénybevétele pedig növeli az ár ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu