Az MNB 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a jegybank szerint a társaság késve tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az olajimport pótlásáról. A felügyelet szerint az információk hatással lehettek a vállalat megítélésére és részvényeire is. 43 millió forintos bírságot szabott ki az MNB a Molra A rendkívüli tájékoztatási kötelezettség Megbüntette az MNB a Molt – 43 millió forintos bírság a késedelmes tájékoztatás miatt
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum