Nemcsak Sulyok Tamástól, de Novák Katalintól és Schmitt Páltól is elveheti illetményeit a kormány

Magyar Péter bejelentette, javasolni fogják, hogy ne járjon illetmény azon volt államfőknek, akik nem töltötték ki a hivatali idejüket. Nemcsak Sulyok Tamástól, de Novák Katalintól és Schmitt Páltól is elveheti illetményeit a kormány

Nemcsak Sulyok Tamástól, de Novák Katalintól és Schmitt Páltól is elveheti illetményeit a kormány

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!