Jelentős útfejlesztések javíthatják a közlekedés feltételeit Debrecenben és a vármegye több pontján. Bár a beruházások átmeneti forgalomkorlátozásokkal járnak, hosszú távon biztonságosabbá és kényelmesebbé tehetik a közlekedést – hangsúlyozta Szoták Zoltán, a Magyar Közút vármegyei igazgatója a Médiacentrum Debrecen Esti Közelkép című műsorában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir