“Ha unod a narancsot” – Megalakult a Lámpás Tisza Sziget Bocskaikertben

Szombaton hivatalosan is megnyitott a Tóth Zs Ferenc által alapított Lámpás Tisza Sziget Bocskaikertben. A rendezvényen részt vett Csák László, a párt Hajdú-Bihar megye 3. számú választókerületének tiszás országgyűlési képviselője is. Az egyesület mottója az alábbi: “Csatlakozz, ha unod a narancsot!” – utalva arra, hogy a település (még?) fideszes vezetés alatt áll. A Lámpás Tisza […]

“Ha unod a narancsot” – Megalakult a Lámpás Tisza Sziget Bocskaikertben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!