Tíz embert kellett kimenteni tegnap a Balatonból

A Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitányság munkatársai június 22-én három esetben összesen tíz személyt mentettek ki a tóból – közölte a rendőrség. A nap folyamán kialakult viharos szélben többen keveredtek olyan helyzetbe, amiből a vízirendőrök segítsége nélkül nem tudtak volna kikerülni. A Balatonfüred előtti vízterületen két vízibicikli – fedélzetén 9 fiatalkorúval – sodródott magatehetetlenül a szárazföldtől mintegy Bővebben...

Tíz embert kellett kimenteni tegnap a Balatonból

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!