Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa - közölte keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke, országgyűlési képviselője.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk