Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa

Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa - közölte keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke, országgyűlési képviselője.

Nógrádban bukkant újabb azbesztszennyezésre a Mi Hazánk politikusa

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!